[et_pb_section admin_label=“section“][et_pb_row admin_label=“row“][et_pb_column type=“4_4″][et_pb_text admin_label=“Text“]

Jak vypadaly v pořadí 6. balíčky mířící k dětem? Jedno je jisté opět byly díky Vám doposud největší a co v nich bylo?

Od společnosti Topicreme jsme každému z dětí díky dárcům na transaprentním účtu pořídili 5ks zvláčňujícího balzámu 500ml a 5ks ultra hydratačního pleťového krému. Společnost Topicrem nám na tento nákup poskytla 80% slevu moc si toho vážíme a jsme hrdi, že máme takové partnery děkujeme. Tento nákup nás tedy stál 10.791kč.

Od společnosti Bioderma jsme každému Ichtýlkovi pořídili 11ks výrobků. Balzám na rty, Intenzivní balzám na tělo po 3ks, Sprchové oleje po 2Ks, Hydratační vodu ve spreji, hydratační vlhčené ubrousky po 2ks, Cicabio krém a menší tělový hydratační krém. Tento nákup nás při cca 40% slevě a z toho bylo 22ks krémů neúčtováno vůbec vyšel na 39.878kč.

A poslední větší objednávka byla od našeho partnera Uriage, kde jsme každému ichtýlkovi objednali 5ks z nové řády Bariederm Cica tento nákup nás díky 50% slevě vyšel na 9.066kč a byl uhražen ve stejný den, kdy nám přišel dar od Města Příbrami, díky těmto penězům jsme mohli právě tuto fakturu od Uriage uhradit.

Dále do těchto balíčků přispěli přímo krémy rodina Valterova 3ks, Hanka Kubešková a její úžasní kolegové ze středočeské záchranné služby 10ks a rodina Kadlecova v čele s Martínkem 15ks krémů.

Dohromady tedy ještě 28ks krémů k objednávkám přibylo a tak každý ichtýlek v letošním balíčků obdrží 28ks krémů pro každého (10ks Topicrem, 11ks bioderma, 5ks uriage a 2ks podle toho kdo co do sbírek dal eucerin, uriage, dexeryl…) děkujeme moc.

Spolu s těmito balíčky byla opět možnost splnit dětem (14) jejich přání v podobě hračky či co si prostě přejí. A jak dopadla tato akce? Amálce, která miluje skákání a tak si přála na doma gumovou trampolínu, splnila přání slečna Aneta Rysová, která zároveň splnila i přání Filípkovi z Prahy, který miluje kostičky a tak chtěl duplo. Moc děkujeme za oba tyto dárky. Vážíme si toho.

Matěj a Samík si oba nezávisle na sobě moc přáli vrtulník na dálkové ovládání, oba tyto vrtulníky zakoupila pro kluky p. Lenka Čížková moc děkujeme Leni za pravidelnou podporu.

Nelinka si moc přála domeček pro panenky, který ji zakoupila paní Danuška Švarcová se svými kamarádkami děkujeme.

Manželé Machovi, kteří nás pravidelně též podporují splnili přání Ondrovi, který si přál roborybu Nemo a Lukáškovi, kteří si přál traktor nebo bagr. Velice děkujeme za Vaši pomoc.

Leničce, která si přála sadu na gravírování šperků, splnila přání p. Černíčková Terezka děkujeme.

Filípkovi ze Slovenska splnila přání v podobě auta na ovládání paní Jája Drmlová moc děkujeme.

Martínkovi a Kubíkovi, kteří si nezávisle na sobě přáli lego, tak oba tyto dárky splnila též naše pravidelně pomáhající duše p. Romana Borská velice děkujeme za vaši aktivitu pro Ichtýlky. Moc si toho vážíme.

Tomášek si přál postavičku svého oblíbeného hrdiny Darth Vadera, kterou mu zakoupili sl. Katka Pechová s přítelem moc děkujeme a jeho ségra Ivanka si přála náhrdelník z oblíbeného filmu, který ji zakoupila p. Danielka Polanecká moc děkujeme za pomoc.

A poslední přání konkrétně Haničky, jenž si přála psaníčko do divadla, tak to splnila sl. Veronika Kopecká.

Nesmírně děkujeme Vám všem za pomoc. Bez Vás by nám nešlo tvořit úsměvy na rtech ichtýlků.

[/et_pb_text][et_pb_gallery admin_label=“Galerie“ gallery_ids=“3018,3019,3020,3021,3022,3023,3024,3025,3026,3027,3028,3029,3030,3031,3032,3033,3034,3035,3036″ fullwidth=“off“ posts_number=“100″ show_title_and_caption=“off“ show_pagination=“off“ background_layout=“light“ auto=“off“ hover_overlay_color=“rgba(255,255,255,0.9)“ caption_all_caps=“off“ use_border_color=“off“ border_color=“#ffffff“ border_style=“solid“ /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]
Hanka Kadlecova

Hanka Kadlecova

Maminka, Manželka, Zakladatelka Spolku Ichtyóza, Bývalá kavárenská povalečka, Třídní učitelka bez autority v Martínkově Domácí Škole.