Tentokrát se to ohromně povedlo…

Máme za sebou něco málo přes rok projektu ichtyoza.cz, ve kterém jsme stihli již celkem čtvrtou větší akci. Je ohromné jak se projekt za tak krátkou dobu vyvíjí. Máme ohromnou radost z postupného vývoje celého projektu.

V pořadí ve třetí sběrné akci jsme dokázali zvýšit počet kusů krémů, které putovaly k dětem a to i přes to, že v programu se objevila dvojice nových malých ichtýlků. Celkem vybráno 214 krémů, rozpočteno na jednoho ichtýlka = 19 – 20ks krémů. Je to opravdu báječné, ale sami bychom to bez podpory okolí, které se začíná o projekt ichtyoza.cz zajímat stále více a více, nedokázali.

Každý, kdo se zapojil, ví proč pomáhá. Někdy postačí opravdu málo a zmůžeme mnoho. Každému takovému díky…i když kvůli díkům nepomáháme.

Detailní rozpis dárců jsme umístili na konec příspěvku. Pojďme mrknout na ty, kterým jsme vykouzlili hromadu úsměvů na tvářích…

 

Moc děkujeme Kadlecům a ostatním lidem za úžasný balíček. Dorazil v pořádku a už se z něj radujeme. Máte náš velký obdiv. Zdraví tři Ježečci
Amálka Ježková

 

Moc děkujeme za balíček, udělal nám velkou radost.
Kubík Rada

 

Moc děkujeme za balík, pro nás velké úlevy.
Tomášek a Ivanka Bártovi

 

Moooooooooooooc ďakujeme. Posielame obrovku pusu. Opať ste ma dojali k slzám.
Lenka Púčiková

 

Chtěli bychom z celého srdce poděkovat, za tak úžasný balíček plný toho nejlepšího, co pro péči potřebujeme. Velké díky Vám všem. Máme obrovskou radost.
Lukášek Stebel

 

Balíček dorazil, moc děkujeme.
Nelinka Bulušková

 

Moc děkuji za balíček, dorazil v pořádku.
Matěj Macháč

 

Moc děkujeme za super balík, moc nám to pomůže.
Hanička Prokešová

 

Martínek a jeho balíček…stylově vytvořil z krémů písmono M. Měl obrovskou radost nejen ze svého balíčku, ale i pro pomoci balení balíčků pro ostatní ichtylky.
Martínek Kadlec

 

Hlásíme, že balík dorazil v pořádku a včas i nám. Posíláme fotku Ondry s velkými pomocníky každého dne a ještě jedou děkujeme všem co nám umožnili tento luxus.
Ondra Sobek

 

Tak, a kdo se na tom všem podílel?

Na výběru celkem 214 ks přípravků.

Michal Liška – www.liskuvmlyn.cz = 77ks krémů

Facebooková skupina Luxury Next – Aneta Rysová = 51ks krémů
(Martina Kortusová, Petra Pitrová, Jana Mošnerová, Alexandra Svobodová, Petra Marešová, Andrea Mečířová, Darina Votrubová, Zuzana Pospíšilová, Markéta Petrová, Daniela Trebajlová, Kateřina Bečičková, Monika Ryšková, Lada Němečková, Veronika Málková, Jana Hindráková, Ivuška Machoňová, Andrejka Pípalová, Lenka Piskačová, Kačka Kašparová, Lenka Loudová, Šulová Kateřina, Lucie Volemanová, Romana Olejníčková, Veronika Šenkýřová, Marcela Mičkalová, Pavla Vítková, Simona Zálešáková, Hana Večeřová, Petra Hromádková, Aneta Štarhová, Martina Girgová, Darina Dusíková.)

Základní škola a mateřská škola Chraštice – www.zschrastice.cz = 33ks krémů

Dami Fresh – www.damifresh.cz a Dami Bubble – www.damibubble.cz = 14ks krémů
(Vyladěný Internet a Axis Optik, pí Martanová, Valerie Kvasnicová, Nikola Hlavsová, David Kyselák, pí. Skalová, p. Marta, Renata Krýslová)

Lesní Klub Kopretina Příbram – www.lkkopretina.webnode.cz = 11ks krémů
(Oli Hořejší, Romana Bryndová, Michaela Pechová, Aneta Mašková, Kateřina Lobodášová, Michaela Žebrakovská, Ivana Červenková)

Hanka a Marian Kadlecovi – www.mariankadlec.cz = 9ks krémů

p. Rieger = 4ks krémů

Aneta Rysová = 4ks krémů

Marie Teplárková Šuláková = 3ks krémů

Milan Kabelka a Pája Coufalová – www.milankabelka.com = 3ks krémů

Hanka Kadlecova

Hanka Kadlecova

Maminka, Manželka, Zakladatelka Spolku Ichtyóza, Bývalá kavárenská povalečka, Třídní učitelka bez autority v Martínkově Domácí Škole.