10 ichtýlků si na zimu odstraňuje kůžičku pomocí balneo koupelí v sirné vodě a termálních lázní. Je nám tu krásně. Ohromné díky Continental Brandýs nad Labem díky, kterým tu můžeme být a velké díky Hotel Termal Mušov ze krásné podmínky a perfektní servis ? den první ve zkratce zde:

Video den první

Druhý den našeho ozdravného pobytu byl nádherný, ráno jsme po snídani začali Dračí výpravou, poté balneo koupele, oběd, někteří z nás pak vyrazili na výlet do Mikulova, někdo relaxoval, 2hodiny v termálním bazénu a hromada času spolu ♥️??? velké díky Continental Brandýs nad Labem, díky nimž jsme zde ♥️♥️♥️ a moc děkujeme Hotel Termal Mušov za úžasný servis a přístup k nám ♥️♥️♥️ a děkujeme za velmi milou návštěvu naši patronky Zuzany Vejvodové.

Video den druhý

Poslední den našeho ozdravného pobytu. Bylo to krásné , velké díky Continental Brandýs nad Labem, že jsme tu mohli být a děkujeme za úžasný servis Hotelu termal Mušov – zdejší sirná voda je na kůži báječná a odlučuje ji v podstatě sama bez většího zásahu a hlavně bez jakékoliv bolesti.

Video den třetí

Hanka Kadlecova

Hanka Kadlecova

Maminka, Manželka, Zakladatelka Spolku Ichtyóza, Bývalá kavárenská povalečka, Třídní učitelka bez autority v Martínkově Domácí Škole.