Jarní balíček 2015

K devítce dětí s Ichtyózou (Martínkovi, Nelince, Lukáškovi, Matymu, Ondrovi, Tomáškovi, Ivance, Haničce a Lence) putovali na jaře 2015 v pořadí již 2. balíčky s krémy.

Moc děkujeme za pomoc všem, kteří se zúčastnili a pomohli tak opět připravit objemnou várku tolik potřebných krémů a léčivých prostředků. Podařilo se sestavit do balíčků kompletní péči. V každém bylo 13ks – krémy, šampon, opalovací krémy, sprchový gel, termální voda. Zbylé 3 krémy konkrétně termální vody Uriage byly rozděleny mezi Ondru, Haničku a Nelinku. Rozdělení nebylo náhodné, ve Vánočních balíčcích krémy navíc dostaly Maty a Ivanka a Tomášek. V přístím rozdělování obdrží něco navíc Luky, Martínek a Lenička. Část poštovného, či jeho doplatky ve výši 895,-Kč zaplatili manželé Kadlecovi.

 

01

Mockrát děkujeme…skvělý!
Tomášek a Ivanka Bártovi

 

Ďakujeme z celého srdiečka!
Lenka Púčiková

 

Ještě jednou z celého srdce děkujeme, jsme nadšeni a moc vděčni.
Lukášek Stebel

 

Obrovské díky!
Nelinka Bulušková

 

Balíček dorazil, děkujeme všem dárcům.
Matěj Macháč

 

Děkujeme všem laskavým dárcům, za úžasný jarní balíček ošetřující kosmetiky. Moc nám pomůže, máme velkou radost.
Hanička Prokešová

 

Halé, díky.
Martínek Kadlec

 

Díky!
Ondra Sobek

 

Velké díky všem, podařilo se vybrat 120 ks přípravků

Bowling Turnov / ZŠ a MŠ Chraštice / p. Rieger / p. Šuláková / Monča a Martin Valterovi / Eva Šmatláková a Martin Svěchota / Hanka a Marian Kadlecovi / Katka a Honza Štindlovi / Manželé Šimůnkovi

Hanka Kadlecova

Hanka Kadlecova

Maminka, Manželka, Zakladatelka Spolku Ichtyóza, Bývalá kavárenská povalečka, Třídní učitelka bez autority v Martínkově Domácí Škole.