Director of Czech Dermatological Center s.r.o.

logo_uriage

radekHlavní odlišnost přípravkům URIAGE dodává jejich základní aktivní látka – Termální voda Uriage. Tajemství Termální vody Uriage spočívá v její izotonicitě a v tom, že funguje v dokonalé osmóze s lidskou kůži. Díky ní jako jediná voda na světě umí voda Uriage proniknou lidskou kůží a hloubkově hydratovat i její nejspodnější vrstvy. Proto tak zázračně pomáhá všem pacientům trpícím ichtyózou a dalšími chorobami souvisejícími s vysycháním kůže ( např. lupénka, atopický ekzém apod.).

Jako druhou odlišnost od jiných dermatologických značek dostupných v lékárnách bych uvedl unikátní patenty obsažené v přípravcích URIAGE např. :

  • patent Cerasterol 2F zaměřený na obnovu poškozené kožní bariéry
  • patent TLR 2 Regul modulující imunitní odpověď kožního imunitního systému
  • patent Poly 2 P s preventivními a reparativními účinky při kontaktní dermatitidě
  • nebo nejnovějí patent SK5R obsažený v přípravcích na léčbu rosacey.
  • Jako poslední odlišnost bych uvedl, že URIAGE jako jediná ze 4 největších dermokosmetických značek nepoužívá při výrobě parabeny. Naše přípravky jsou tudíž vhodné i na tu nejcitlivější lidskou pokožku.

Jaké Vaše přípravky byste doporučil lidem či dětem s genetickým onemocněním ichtyoza?

Pro pacienty trpící ichtyózou bych doporučil v první řadě každodenní používání Termální vody Uriage. Pro méně závažné stavy řadu Xémose, speciálně vyvinutou pro potřeby té nejsušší kůže a samozřejmě naší unikátní řadu Kératosane obsahující vysokou koncentraci zvláčňující urey.

Co si myslíte o lázních Uriage?

Lázně Uriage mají v léčbě kožních onemocnění velkou tradici. Nedávno oslavily 200 výročí své existence. Každoročně se v nich léčí několik tisící pacientů od kojeneckého až po seniorní věk.

Lázně leží ve francouzských Alpách nedaleko města Grenoble pod masivem Belledonne ve kterém pramení unikátní termální voda, jejíž léčebné účinky jsou známy už 2 000 let. Nejvíce pacientů si přijíždí do URIAGE léčit choroby vysychání kůže – 47% z nich lupénku a 37% atopický ekzém.Lázně v minulosti i v současnosti navštěvují význační pacienti, ke stálým hostům patřila např. Coco Chanel.

Plánuje Vaše firma i letos opakování tak úžasných slevových akcí jako minulý rok? (Platí pro rok 2015)

Úspěšné marketingové, akce ke kterým patřily i ty zaměřené na podporu řady Xémose se chystáme zopakovat i v letošním roce.

Lze Vaše výrobky používat denně bez jakéholiv omezení?

Přípravky URIAGE řeší problémy i té nejcitlivější lidské kůže, jsou hypoalergenní a bez parabenů, proto je lze používat každodenně. Zejména u Termální vody Uriage je každodenní používání (min. ráno a večer) velmi žádoucí. Jedině pravidelným užíváním můžeme dosáhnout očekávaného léčebného účinku. Proto i v lázních Uriage je nejvhodnější minimálně třítýdenní pobyt.