Nestihli jste jarní sbírku a rádi byste pomohli? Chcete udělat dobrý skutek již za 34kč? Pokud ano my pro Vás máme úžasnou možnost. Sdružujeme nemocné Ichtyózou a pravidelně jim zasíláme balíčky s tolik potřebnými krémy. Jarní sbírka díky Vaší pomoci byla naprosto fenomenální a my bychom rádi to samé ba i větší zvládli i teď v létě. Dali jsme si cíl pomoci zase jednomu ichtýlkovi navíc . Půjdete do toho s námi a pomůžete nám? Bez Vás by to nešlo. Vy jste ti, díky kterým my můžeme pomáhat dále. Ještě máme celý květen a polovinu června a koncem června chceme, aby balíčky putovaly na léto k ichtýlkům.  Pomůžete nám tedy vybrat co nejvíce kusů abychom mohli podpořit co nejvíc nemocných Ichtýlků? Balíčky s krémy můžete posílat na adresu sídla spolku. Spolek Ichtyóza Komenského náměstí 389, 261 01 Příbram. Osobní předání je možné v Příbrami a okolí, v Praze a ostatní města dle jednotlivých ambasadorů. Více informací na tel.č. 739 263 261 nebo na emailu hanka.kadlecova@icloud.com

Má vaše tělo žízeň? Podívejte, jakou žízeň má tělo Ichtýlka. Ichtýlci si léto chtějí užít i přes nefungující termoregulaci – a díky vám to bude jednodušší!

Balíky, které jsme již převzali či převezmeme na sídle spolku. Spolek Ichtyóza Komenského náměstí 389, 261 01 Příbram po vybalení a zaevidování zveřejňujeme na FB profilu Ichtyózy.

Seznam vhodných výrobků do letní sbírky: